Заява Байдена у Києві: новий пакет військової допомоги і підтримка до перемоги

Шрифт:
Друк


“У той час як світ готується відзначати першу річницю варварського вторгнення Росії в Україну, я сьогодні у Києві — щоби зустрітися з президентом Зеленським і підтвердити нашу непохитну підтримку демократії, суверенітету і територіальної цілісності України. Коли Путін почав вторгнення майже рік тому, він вважав Україну слабкою, а Захід — розділеним. Він думав, що протримається довше, ніж ми. Але він жахливо прорахувався”, — заявив Байден.

Президент США повідомив, що під час візиту обговорив подальшу підтримку України.

“Я анонсую чергову поставку критично необхідного озброєння, включно з артилерійськими боєприпасами, системами для ураження бронетехніки та радіолокаційними системами, щоб допомогти захистити українців від ударів з повітря. Також пізніше цього тижня ми оголосимо додаткові санкції проти представників еліти і компанії, які намагаются обходити санкції або підтримують російську воєнну машину”, — сказав Джо Байден.

Нагадаємо, Президент США Джо Байден здійснив неанонсований візит до Києва в понеділок, прибувши після багатогодинної подорожі потягом від кордону з Польщею.