Україна прагне застосувати ізраїльський досвід реабілітації військових

Шрифт:
Друк


Brothers for life – це некомерційна організація, створена та керована ізраїльськими офіцерами-ветеранами, яка надає допомогу пораненим ізраїльським військовослужбовцям (https://www.brothersforlife.com).

Реабілітація ізраїльських військових членами організації здійснюється методом “рівний рівному” через спорт, подорожі, мистецтво.
Це саме те, чого конче потребує Україна останні дев’ять років.

Один з представників цієї організації, Борис Сигал, вже вчетверте за період повномасштабної війни відвідує Україну та зустрічається з українськими військовими, громадськими організаціями та представниками місцевої влади, щоб поділитись досвідом та допомогти збудувати повноцінну систему реабілітації ветеранів в Україні.

На минулому тижні Борис Сигал провів багатогодинне спілкування з колективом медичних установ і нашими військовими в Полтаві, де був приємно вражений прогресом Полтавської обласної клінічної лікарні в створенні умов для медичної та психологічної реабілітації військових. Борис відкритий для дорадчої співпраці з іншими муніципальними закладами з реабілітації військовослужбовців та відповідними громадськими ініціативами в Україні.

Завдяки зусиллям бізнесу, ГО та місцевої влади Україна може і має створити систему реабілітації військових на засадах багаторічного ізраїльського досвіду.

Інтерв’ю з Борисом Сигалом, що розміщено нижче, записано 19 березня в Києві після його недавньої поїздки до України.