Rheinmetall може збудувати танковий завод в Україні – Паппергер

Шрифт:
Друк

Німецький збройовий концерн Rheinmetall веде переговори щодо будівництва танкового заводу в Україні. Про це генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер повідомив в інтерв’ю газеті Rheinische Post, яке вона опублікувала у суботу, 4 березня.

“Приблизно за 200 млн євро в Україні може бути побудований завод Rheinmetall, який би випускав до 400 танків Panther на рік.

Переговори з українським урядом – багатообіцяючі, і я сподіваюся, що рішення буде прийнято в найближчі два місяці”, – зазначив Паппергер.

Для перемоги у війні Україні необхідно від 600 до 800 танків і для задоволення цієї потреби виробництво має бути налагоджене в оперативному порядку, вважає експерт. Він вважає, що захистити завод від російських атак за допомогою українських систем протиповітряної оборони “не важко”.

“Навіть якщо Німеччина передасть Києву усі 300 танків Leopard 2 із запасів бундесверу, їх буде надто мало”, – додав Армін Паппергер.
Співрозмовник видання визнав, що концерн працює “на повну силу”.

“Ми вже ввели в дію понад 40 бойових машин піхоти Marder, до кінця року їх буде близько 100. З замовлених 50 Leopard 2A4 готові близько 30 танків. Крім того, є близько 100 Leopard 1 старої конструкції, з яких ми на сьогоднішній день можемо зробити придатними для експлуатації 88”, – зазначив генеральний директор Rheinmetall.

Джерело: DW