НАТО підтримує довгостроковий план набуття членства для України – Джоане

Шрифт:
Друк

“За останній рік союзники надали Україні безпрецедентну військову підтримку, щоб вона мала змогу себе захистити, на 65 млрд євро. І це продовжиться. НАТО підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно. І Альянс підтримує український довгостроковий план євроатлантичної інтеграції”, – зазначив заявив на Першій конференції з безпеки в Чорному морі заступник генсека НАТО Мірча Джоане.

“Те, що відбувається в Європі, також може статися в Азії. Те, що відбувається в Чорному морі, може статися завтра в Тихому океані – де завгодно, якщо ми не зробимо щось прямо зараз. Чорноморський регіон – це плацдарм для Росії, щоб спрямувати свою силу на Африку, на Близький Схід. Тому це стосується не лише Чорного моря. Чорноморський регіон є центром нарощування агресивності та дій Росії вже більше двох десятиліть”, – наголосив Джоане.

 

Джерело: https://tsn.ua/exclusive/nato-pidtrimaye-dovgostrokoviy-plan-vstupu-ukrayini-do-alyansu-zastupnik-genseka-nato-2307127.html?fbclid=IwAR3xPrHNiXjq_mpRK4or0L3DHDV2-0OugsdWH73nZedVonpDBeZ8JHealjU